ERP/CRM → Konsulting techniczny i merytoryczny

Oferowane przez nas rozwiązania posiadają bardzo rozbudowaną funkcjonalność. Nie zawsze jednak istniejąca funkcjonalność jest w stanie sprostać specyficznym wymaganiom konkretnego klienta.

Dzięki znajomości technologii i budowy technicznej systemu jesteśmy w stanie wykonać w zasadzie każdą zmianę, której celem jest dopasowane systemu do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji takich modyfikacji: począwszy od analizy potrzeb i przygotowania projektu, poprzez wdrożenie gotowych rozwiązań, na szkoleniach i serwisie skończywszy. W ramach modyfikacji oferujemy także usługi integracyjne istniejących i nowych aplikacji. W przypadku zastępowania używanych aplikacji ich nowszymi, bardziej funkcjonalnymi odpowiednikami, przeprowadzamy migrację danych oraz całych funkcjonalności.
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.