Outsourcing → Outsourcing projektów

Jeżeli nie chcecie Państwo obciążać swoich kadr dodatkowymi pracownikami, a w dodatku nie ma dla nich fizycznie miejsca, wtedy usługa outsourcingu projektu jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Po prostu zlecacie Państwo dany projekt do wykonania, a Red Logic zajmuje się już dalej wszystkim. Państwa interesuje jedynie przebieg i wynik końcowy zleconego projektu.

W obszarze outsourcingu projektów świadczymy następujące usługi:
  1. Projektowanie i rozwój oprogramowania
  2. Analiza systemowa i biznesowa
  3. Pełen cykl testowania produktu
  4. Kastomizacje - zmiany personalizowane oprogramowania standardowego
  5. Projektowanie i integracja komponentów
  6. Dokumentacja
  7. Wsparcie produktu
  8. Wdrożenia oraz wsparcie wdrożeniowe
  9. Pomoc techniczna
  10. Szkolenia
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.