ERP/CRM → Rozwiązania

Red Logic oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów zarządzania dla dużych przedsiębiorstw, instytucji finansowych i budżetowych, stworzone przez wiodących producentów (ORACLE, SAP, MICROSOFT).

Oferowane przez nas rozwiązania pokrywają wszystkie funkcjonalności, jakie są oczekiwane od Aplikacji typu ERP, CRM, HRMS, Systemu do obsługi zaopatrzenia przez Internet, Systemu giełdy internetowej czy narzędzi analitycznych. Umożliwia to naszym klientom realizację całego biznesu jak również pełną obsługę majątku własnego. Największą zaletą oferowanych przez nas rozwiązań jest ich elastyczność oraz możliwość dopasowania do specyfiki przedsiębiorstwa w każdej branży, w zależności od potrzeb. Jednocześnie dzięki zintegrowaniu poszczególnych modułów, uzyskujemy płynność współpracy różnych działów w firmie. Możliwe jest sprawne prowadzenie biznesu, szybka wymiana informacji, a co za tym idzie oszczędność czasu oraz znaczne obniżenie kosztów.
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.