Systemy dedykowane → Rozwiązania dedykowane

Gotowe oprogramowanie dostępne na rynku nie zawsze jest w stanie sprostać specyficznym wymaganiom klienta. Alternatywą dla seryjnego oprogramowania są rozwiązania "szyte na miarę", tzn. dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Rozwiązania te uwzględniają specyfikę danej firmy, min.: wielkość, położenie (firma jedno- lub wielooddziałowa), profil działalności oraz sektor rynku, w którym funkcjonuje.

Niewątpliwą zaletą rozwiązań tworzonych "na miarę" jest możliwość ich dalszego rozbudowywania. W przypadku zmiany potrzeb i aktualnych zasobów klienta istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności oraz zasięgu systemu. Przykładowo, system jednomodułowy, ograniczony do jednego aspektu działalności firmy może być przekształcony w system wielomodułowy, pokrywający całą dziedzinę działalności przedsiębiorstwa. Z kolei w sytuacji, gdy planowana jest zmiana funkcjonalności systemu po pewnym okresie jego funkcjonowania, proponujemy stworzenie rozwiązania pośredniego.

Red Logic zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu: począwszy od analizy potrzeb klienta i przygotowania projektu, poprzez wdrożenie gotowych rozwiązań, na szkoleniach i serwisie powdrożeniowym skończywszy. W zależności od wyjściowych zasobów informatycznych klienta oferujemy także usługi integracyjne istniejących i nowych aplikacji. W przypadku zastępowania używanych aplikacji ich nowszymi, bardziej funkcjonalnymi odpowiednikami przeprowadzamy migrację systemów, danych i aplikacji.
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.