Outsourcing → Usługi outsourcingowe

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na wykorzystywanie w swoich projektach zasobów zewnętrznych, które zdecydowanie taniej i efektywniej realizują szereg zadań projektowych. Według najnowszych trendów, outsourcing jest uważany za jedną z najefektywniejszych strategii nowoczesnego zarządzania. Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która pozwala na skoncentrowanie się na głównym przedmiocie działalności przedsiębiorstwa, podczas gdy firma zewnętrzna obsługuje obszary wspomagające ją.

Bardzo często w naszej praktyce zdarza się, że osoby lub zespoły dedykowane do konkretnych projektów, są w nich przez obecne przez cały cykl życia projektu. Bardzo częstą praktyką jest również powierzanie nam usług Asysty Technicznej i Konserwacji systemów informatycznych. Z punktu widzenia naszych Klientów, głównymi argumentami przemawiającymi za outsourcingiem są:
  1. redukcja kosztów,
  2. dostęp do specjalistycznej wiedzy,
  3. oszczędność czasu i własnych zasobów ludzkich.
W praktyce zakres usług informatycznych może dotyczyć zarówno pełnej obsługi, jak również tylko wybranych przedmiotów lub procesów. Decydując się na skorzystanie z Outsourcingu IT dostarczanego przez spółkę Red Logic, zyskują Państwo wysoko wykwalifikowany zespół, wyspecjalizowany w swojej dziedzinie i zawsze dyspozycyjny.

Red Logic zawsze dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta, oferując przy tym niezwykle atrakcyjne ceny. Naszym Klientom oferujemy następujące formy outsourcingu:
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.