Outsourcing → Zakres działalności outsourcingowej

Zespół naszych specjalistów posiada doświadczenie oraz kompetencje w następujących obszarach technologicznych:

Programowanie Bazy danych ERP Zarządzanie projektami
Java, JS JSP, ASP, ASP.NET, C#, VB, XML, XSL, XSLT, Perl, PHP, CGI, SQL/PLSQL, HTML, DHTML MySQL, Oracle, MS SQL, Db2, Informix, Interbase, Sybase, PostgreSQL, MS Access Oracle eBusiness Suite, SAP, Axapta Oracle AIM, Prince 2, PMI
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.