Misja firmy

Red Logic to młoda, prężnie rozwijająca się spółka, założona przez doświadczonych ludzi z pasją. Postawiliśmy przed Red Logic ambitne cele, które z żelazną konsekwencją realizujemy. Systematyczne zwiększanie udziału w rynku usług informatycznych i doradczych, obniżanie kosztów eksploatacji systemów, usprawnianie procesów biznesowych oraz outsourcing wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Znając bardzo dobrze rynek IT zawsze dostarczamy Klientom usługi o najwyższym poziomie merytorycznym i technicznym, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Naszą misją jest stworzenie wiarygodnej i wysoce rentownej firmy, dostarczającej najwyższej jakości usługi i produkty.
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.