Aktualności

Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka

Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.

 

Miło nam poinformować, iż w dniu  1 lipca 2011 roku  Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z liderem IT w Grupie PKP, Spółką PKP Informatyka.

 

Przedmiotem działalności Spółki PKP Informatyka jest świadczenie nowoczesnych usług w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych, a także usług serwisu technicznego sprzętu informatycznego – głównie w spółkach Grupy PKP i podmiotach związanych z transportem szynowym. W swojej ofercie Spółka posiada systemy wspomagające procesy zarządzania infrastrukturą kolejową, przewozami pasażerskimi i towarowymi, systemy finansowo-księgowe, kadrowe i wiele innych ułatwiających podmiotom gospodarczym sprawne zarządzanie i funkcjonowanie na rynku. W ramach współpracy międzynarodowej PKP Informatyka reprezentuje PKP S.A. w zakresie problematyki IT, zapewniając tym samym integrację informatyczną spółek Grupy PKP z systemami europejskimi.

wróć
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.