Aktualności

Umowa partnerska z Flopsar Technology

Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze Spółką Flopsar Technology, w zakresie dystrybucji, wdrożeń oraz usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite. Podział kompetencji partnerskich jest taki, że Red Logic zajmuje się dystrybucją oraz świadczeniem usług monitoringu, natomiast Flopsar Technology rozwojem oprogramowania i wsparciem technicznym. 

Flopsar Technology jest polską spółką i producentem innowacyjnego narzędzia do monitoringu systemów o nazwie Flopsar Suite. Zostało ono zaprojektowane do działania w skrajnie obciążonych środowiskach produkcyjnych.

Flopsar Suite monitoruje każdą transakcję wykonywaną w systemie i jest w stanie rozpoznać z jakich kroków jest ona złożona, jakimi danymi się posługuje i jak te kroki wpływają na sumaryczną ocenę wydajności i jakości.

Dodatkowo na podstawie wykonanych badań behawioralnych, Flopsar Suite posiada unikatowy panel pokazujący wszystkie żądania kierowane do monitorowanych serwerów aplikacji.Narzędzie umożliwia błyskawiczną detekcję awarii lub niestandardowego zachowania aplikacji, które może prowadzić do awarii. Doświadczenia z wdrożeń u poszczególnych Klientów pokazują, że wykorzystanie Flopsar Suite skraca czas analizy incydentów i awarii o ponad 99%.  

wróć
Umowa o współpracy pomiędzy Red Logic i PKP Informatyka Spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy ze spółką PKP Informatyka, świadczącą nowoczesne usługi w zakresie opracowywania, modyfikowania i eksploatacji systemów informatycznych głównie w spółkach Grupy PKP.
Nowy produkt do obsługi helpdesku Zakończone zostały prace nad nowym autorskim projektem systemu do rejestracji i obsługi zgłoszeń serwisowych BugLogic. System jest uruchamiany u wszystkich naszych klientów korzystających z usług typu Helpdesk.
Umowa partnerska z jedną z czołowych firm IT w Libii Po wielomiesięcznych negocjacjach spółka Red Logic podpisała umowę o współpracy z jedną z czołowych firm z branży IT w Libii.
Umowa partnerska z Flopsar Technology Spółka Red Logic podpisała Umowę Partnerską z Flopsar Technology w zakresie ścisłej współpracy przy dystrybucji, wdrożeniach oraz świadczeniu usług monitoringu systemów informatycznych z użyciem Flopsar Suite.


Sprawdź czy mamy interesujące Cię stanowisko pracy.