Flopsar Suite®

Elastyczna Polityka Licencyjna

Jesteś zmęczony ciągłymi subskrypcjami masz obawy, że Twój system w pewnym momencie przestanie działać? U nas jest inaczej ! Jesteś ciekawy jak?

Zerowe koszty dodatkowe

Aplikacja Flopsar Suite nie wymaga ponoszenia przez Klienta dodatkowych kosztów, aby uruchomić system. Po Twojej stronie zostaje jedynie przygotować infrastrukturę – Jaką? Zobacz w formularzu Proof of Concept

Szybkie Wdrożenie

Nasze wdrożenie nie trwa miesiąc czy dwa. Możemy wdrożyć system monitoringu nawet w jeden dzień!

Potrzebujesz więcej informacji o aplikacji Flopsar Suite?

NAPISZ DO NAS

Proof of Concept

Chcesz zostać naszym Partnerem? Napisz do nas

Jesteśmy dla Ciebie 24/7

To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Czym jest oprogramowanie Flopsar?

Flopsar Suite to oprogramowanie do wykrywania i diagnozowania usterek dla systemów opartych o technologię Java opracowany przez Flopsar Technology. Jego głównym celem jest wykrywanie błędów i problemów oraz pomoc w szybkim znalezieniu głównej przyczyny problemu.

Co jest najważniejsze w utrzymaniu systemów? Maintenance, który polega na zapewnieniu wysokiej dostępności i responsywności monitorowanych środowisk. Oznacza to, że musimy utrzymywać jak najmniejszą liczbę przestojów, a czas potrzebny na rozwiązanie wszelkich problemów musi być jak najkrótszy. Jeśli jednak wydarzy się najgorsze i system zawiedzie, oprócz tego, że zawiódł, musimy wiedzieć dlaczego.
Znalezienie przyczyny może zająć cały dzień lub nawet dłużej. To są główne problemy, którymi należy się zająć. Wiedza, którą czerpiemy z danych w aplikacji Flopsar Suite pozwala na rozwiązanie i w skazanie przyczyny problemu w kilka minut.

W przeciwieństwie do innych narzędzi podobnych do APM, Flopsar nie wymaga od użytkowników przewidywania, co może pójść nie tak w ich systemach. Co więcej, nie tracimy informacji o przetwarzanych danych w aplikacji, badając lub zbierając tylko niektóre niejasne średnie i dane zagregowane. Flopsar Suite to wysoce konfigurowalny i rozszerzalny produkt. Jest niezależny od frameworków i serwerów aplikacji. Flopsar Suite ma więcej kluczowych funkcji, które pomagają użytkownikom w lepszym utrzymaniu i zrozumieniu ich systemów. Jego obszar zastosowania jest znacznie szerszy i nie ogranicza się tylko do utrzymania systemów, jest również z powodzeniem wykorzystywany w procesach tworzenia aplikacji czy testów. Jego funkcje można rozszerzyć za pomocą wtyczek, które umożliwiają użytkownikom wykonywanie dodatkowego przetwarzania w czasie wykonywania, bez zmian w kodzie źródłowym aplikacji.

Sztuczna inteligencja rozpoznająca przyczyny powstawania problemów w aplikacjach.

Jedyna technologia, która robi to na aktualnie wykonywanych (niezakończonych) operacjach!

Przyczyny zgrupowane są w dwóch obszarach:

  • Wysokiego czasu odpowiedzi
  • Błędów w przetwarzaniu

System automatycznie rozpoznaje problemy i raportuje je w postaci symptomów

Rozwiązanie nie wymaga żadnej konfiguracji.

Po co ci to?

Zespół utrzymania (pierwsza linia wsparcia) jest niezwłocznie informowany o potencjalnych problemach w aplikacjach. Pozwala to na natychmiastowa reakcję na wstępnie sklasyfikowane problemy.Dodatkowo możesz w prosty sposób kierować problem do dalszej analizy, lub ignorować problemy nieistotne.

Metodologia odkrywania problemów oparta na metodach sztucznej inteligencji (AI), podejściu zwanym „kontenerowaniem”*, oraz całkowite wyeliminowanie potrzeby przeglądania setek kokpitów (dashboard) rewolucjonizuje podejście do zarządzania wydajnością aplikacji

*Kontenerowanie – dostarczanie odpowiednim liniom wsparcia danych całkowicie wystarczającym do podjęcia decyzji

Nie musisz analizować setek tysięcy żądań. Nie musisz używać wiedzy programistycznej, ani znać architektury aplikacji.

Kontenerowanie problemu zrobi to za ciebie. W prosty sposób zaraportuje metody na których „wycieka wydajność” generuje to wysoki czas odpowiedzi.

Podobnie w przypadku błędów – kontenerowanie podpowie z jakiego typu błędem mamy do czynienia, oraz wygeneruje sugestię – np. „Nie działa baza danych – wyłącz ją”.

Po co ci to?

Nie musisz być ekspertem, aby analizować skomplikowane aplikacje. Zawsze wiesz, czy warto analizować głębiej potencjalne problemy przy użyciu drugiej lub trzeciej linii wsparcia.

Całkowita wolność w instalacji agentów:

  • Dowolne środowisko (dev/test/prod)
  • Dowolna technologia (serwery aplikacji, mikroserwisy)
  • Dowolna liczba agentów, baz danych i przeglądarek danych

Konsumpcja licencji następuje w momencie przypisania licencji do aplikacji.
Może być dowolnie zarządzana.
Możesz wybierać pomiędzy modelem per serwer, per aplikacja czy per przedsiębiorstwo. Licencje „dożywotnie” i czasowe.

kariera

Marzysz o pracy, w której się rozwiniesz?

Sprawdź kogo poszukujemy w tym momencie i aplikuj!

Współpracujemy z osobami B2B

Siedziba spółki
Dane rejestrowe
Kontakt
Informacje o firmie
Obserwuj nas
Obserwuj nas